“Hasło niepoprawne” – centrum pobrań

Hasło niepoprawne to zbiór opowiadań tech-absurdalnych, będący wizytówką mojej twórczości. Książkę udostępniam bezpłatnie, na licencji Creative Commons.

Zachęcam do jej pobierania i dzielenia się ze znajomymi. Zapraszam również do przeczytania angielskiego tłumaczenia.

Hasło niepoprawne - Niżej PodpisanyOpis książki:
Hasło niepoprawne to dwadzieścia pięć krótkich, czasem zabawnych, czasem złośliwych opowiadań, idealnie nadających się do tego, by odkryć przyjemność czytania książki wyglądającej jak piękny i lśniący telefon komórkowy.
To świeże, lekkie i pozbawione mentorskiego tonu spojrzenie z dystansu na absurdy współczesności: zmaganie się z coraz bardziej skomplikowanymi urządzeniami, gonitwa za nowinkami technicznymi, pułapki nowoczesnego stylu życia, nikomu niepotrzebne wynalazki i niewyobrażalne tempo, w jakim dezaktualizują się otaczające nas rzeczy i wartości.
Court Merrigan napisał w recenzji angielskiego tłumaczenia książki:
You not likely come across anything quite like Password Incorrect any time soon. Unless this work receives the wide audience it deserves and imitators spring up.

Wybierz sposób pobrania:

Bezpośrednio

Ściągnij książkę bezpośrednio z tej strony na dysk komputera. Potem możesz przekopiować ją na telefon, czytnik lub tablet.

:. Format ePub
:. Format rtf
:. Format txt
:. Format pdf

Feedbooks

Z tego serwisu możesz pobrać książkę na komputer w jednym z formatów: ePub, mobi i pdf (ten ostatni również w wersji personalizowanej). Za pośrednictwem Feedbooks książka dostępna jest również w wewnętrznych katalogach:
– aplikacji Stanza – na iPhone’a, iPoda Touch oraz iPada (ściągnij Stanzę)
– aplikacji Aldiko – na telefony z systemem Android (ściągnij Aldiko)
– aplikacji  Ibis Reader – na iPada oraz na telefony z systemem iPhone OS i Android (ściągnij Ibis Readera)
– aplikacji Bookshelf – na telefony z systemem iPhone OS (ściągnij Bookshelf)

:. Przejdź do strony z książką

Smashwords

Możesz czytać książkę on-line lub pobrać w jednym z wielu formatów, w tym ePub, mobi, rdf, pdb. Katalog publikacji ze Smashwords dostępny jest w aplikacji Stanza. Możesz również otworzyć stronę w telefonie komórkowym – powinna ona automatycznie optymalizować się pod urządzenie mobilne

:. Przejdź do strony z książką

Scribd

W serwisie Scribd możesz czytać Hasło niepoprawne on-line. Masz również możliwość pobrania książki w formacie pdf lub txt. Jest również dostępna opcja wysyłania książki na telefon komórkowy lub czytnik.

:. Przejdź do strony z książką

Bezkartek

W e-księgarni Bezkartek.pl znajduje się dział polskojęzycznych e-książek w formacie ePub. Tutaj również znajdziesz praktyczny przewodnik, jak ściągnąć książkę na iPhone’a.

:. Przejdź do strony z książką

eClicto

Książka dostępna jest w dziale bezpłatnych e-booków e-księgarni eClicto. Możesz ją pobrać na komputer lub czytnik za pomocą Menedżera eClicto.

:. Przejdź do strony z książką

eLib

Nowy polski serwis z e-bookami i audiobookami – eLib.pl – oferuje książkę w formacie pdf.

:. Przejdź do strony z książką

Goodreads

Z tego popularnego serwisu dla miłośników książek możesz ściągnąć Hasło niepoprawne w formacie ePub.

:. Przejdź do strony z książką

Wattpad

W serwisie Wattpad można przeczytać książkę on-line, wysłać na komórkę lub pobrać na jedną z wielu aplikacji (lista tutaj).

:. Przejdź do strony z książką

Share

Comment

Let's get in touch on Twitter or Facebook.